- 

 - 

 - 

 - 

 - 


 - 

 - 

-
 
-
-
 
-
-
 
-
-
 
-
-
 
-
-
 
-
-
 
-
-
 
-
-
 
-
-
 
-
-
 
-
-
 
-
-
 
-
-
 
-
-
 
-
-
 
-
-
 
-
-
 
-
-
 
-
-
 
-
-
-
-
-
-
-

Vip skelbimai

VIP

Sodyba "Pukkalnini" Latvijoje

, Latvija

Nuomos kaina: 18 €/para asmeniui

Sodyba stovi ant Dauguvos upės. Pirmame aukšte yra gyvenamasis kambarys, sauna, įstiklinta pavėsinė su židiniu, virtuvė. Terasoje yra sūkurinė vonia.

Antrame aukšte nakvynei yra 5 kambariai (12 vietų + 6 papildomos lovos). Kambaryje yra vonios kambarys su tualetu, už kitų patalpų yra bendras vonios kambarys su dušu. Antrame aukšte yra salė, kurioje yra televizorius. Galima išsinomuoti pirtį.

Daugiau
VIP

Sodyba "Mūrnieki" Latvijoje

, Latvija, Aluksnė

Nuomos kaina: 21 €/parai

Sodyba "Mūrnieki" įsikūrusi 14 km nuo Alūksne. Sodyboje yra žaidimų aikštelė vaikams, batutas, sritis lauko šventėms, pirtis.

Nakvynei siūlome 2 kambarius (4 asmenims + 3 papildomos lovos). 2-ame aukšte yra miegamasis, svetainė / biblioteka ir dušas / WC. 1-ame aukšte yra židinys, svetainė su palydovinė tv, virtuvė ir miegamasis su WC.

Vasarą galima apsigyventi klėtyje, kurioje yra dušas ir WC. Vasarą organizuojamos stovyklos. Galima išsinomuoti dviračius, užsisakyti maitinimą.

Daugiau
VIP

Sodyba "Luki" prie Latvijos jūros

, Latvija, Venspilis

Nuomos kaina: 15 €/parai

Sodyba įsikūrusi ramioje vietoje, netoli jūros. "Luki" yra sena sodyba, kurioje rasite senovinių baldų, interjero detalių. Kambariai svečiams įrengti pagrindiniame name, galima išsinomuoti pirtį. Esame atviri nuo gegužės 1 iki rugsėjo 15 dienos. Galima užsisakyti pusryčius.

Daugiau
VIP

Sodyba "Indāni" Latvijoje

, Latvija

Nuomos kaina: 30 €/parai

Sodyboje gali apsigyventi iki 4 asmenų. Svečiai gali naudotis terasa, keptis šašlykus, naudotis nemokama automobilių stovėjimo aikštele. Sodyboje įrengtas nemokamas WiFi. Sodyboje yra rankšluosčiai ir patalynė, atskiras vonios kambarys su dušu.

Šioje vietovėje galima jodinėti žrirgais.

Daugiau